KONST / Litografier / Litografi 11898274
nr 1189 8274
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 24/30, bladets mått: 57x43 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 juni 2018
kl 19:29:49
8/6 12:25:03
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson